Wrześniowy cykl spotkań międzykulturowych- zapraszamy!

Wspieramy współpracę międzynarodową i pozyskiwanie funduszy zewnętrznych na rozwój organizacji

Wrześniowy cykl spotkań międzykulturowych- zapraszamy!

W dniach od 19 do 27 września br. serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu spotkań międzykulturowych organizowanych w Poznaniu przez naszą Fundację. Spotkania są częścią projektu POZnajmy się międzykulturowo! dofinansowanego ze środków programu mikrodotacji FIO Wielkopolska Wiara 2016.

Zapraszamy cudzoziemców zamieszkujących Poznań, którzy chcieliby podzielić się doświadczeniami
z życia w naszym mieście i szukają nowych inspiracji do działania oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych instytucji non- profit, zainteresowanych tematyka międzykulturowości
i umiędzynarodowieniem swojej działalności.

Chcemy aby cykl spotkań był początkiem wspólnych działań tych wszystkich osób w naszym mieście, które są zainteresowane współpracą międzynarodową, i którym zależy na budowaniu wizerunku Poznania jako miejsca otwartego i przyjaznego cudzoziemcom. Aby tak się stało, najpierw musimy się poznać!

Część naszych spotkań poświęcimy także na zagadnienia związane z funduszami (UE i nie tylko) na umiędzynarodowienie działalności organizacji pozarządowych i integrację cudzoziemców. Zostaną omówione takie programy finansujące działania NGO jak: ERASMUS+, Europa dla Obywateli,, INTERREG, Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny, Edukacja Globalna, Polska Pomoc MSZ, Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Fundusz Wyszehradzki i inne.

Spotkania odbędą się w dniach 19, 21, 23, 26 i 27 września br. w siedzibie Fundacji przy ul. Cienistej 4 w Poznaniu. Każde spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00 i potrwa około 3 godzin.

Bliższe informacje jak również harmonogram spotkań w języku polskim i angielskim oraz formularz zgłoszeniowy są do pobrania tutaj:

pl-zaproszenie-spotkania-miedzykulturowe-fundacja-interlinks

eng-invitation-intercultural-meetings-interlinks-foundation

formularz_-application-form

Na zgłoszenia czekamy do 16.09. br. Wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz ewentualne pytania i uwagi prosimy kierować na adres: biuro@interlinks.org.pl

Udział w spotkaniach jest BEZPŁATNY. W trakcie spotkań będzie zapewniony poczęstunek.

Spotkania będą prowadzone w języku polskim, zapewniamy tłumaczenie na język angielski.

Do zobaczenia we wrześniu!